Promocja

Jeep® Gladiator od 2700 zł netto/mies. w wynajmie Smart Renting dla firm.

Imponujące możliwości, moc i siła jedynego pickupa ze zdejmowanym dachem

Moc Jeepa i wszechstronność pickupa sprawiają, że Jeep® Gladiator został stworzony dla największych miłośników wolności i jazdy w trudnych warunkach. Różne konfiguracje przedniej szyby, dachu i drzwi: min. twardy 3-panelowy dach Hard Top lub składany miękki dach Soft Top oraz wyjmowane drzwi, ułatwiają personalizację i dostosowanie auta do każdej porty roku.

Mocna, muskularna sylwetka wyróżnia się niepowtarzalnym designem. Duża skrzynia ładunkowa pozwalają w pełni cieszyć się przygodami podczas wyjazdów w teren. Ekskluzywne aluminiowe obręcze kół, 7-szczelinowy grill, okrągłe reflektory przednie i wystające nadkola podkreślają siłę i odważny charakter Gladiatora.

Ekscytujące osiągi dla miłośników mocnych wrażeń zapewnia potężny 3-litrowy silnik Turbo Diesel V6 o imponującej mocy 264 KM i 600 Nm momentu obrotowego, połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną, która gwarantuje szybkie zmiany biegów i wydajność.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
• Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Nowy Jeep® Gladiator w wynajmie Smart Renting od 2700 zł netto/mies.

Poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 2700 PLN netto dotyczy Jeep Gladiator OVERLAND V6 3.0 Mjet 260 KM A8 4X4 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo