Promocja


Samochód dopasowany do Twoich potrzeb!

OSTATNIA SZANSA NA FIATA TIPO W NIEPOWTARZALNEJ CENIE!

Fiat od lat dostarcza polskim klientom samochody, które znakomicie wpisują się w ich oczekiwania. Taki jest też Tipo, którego 3 wersje nadwozia Tipo: Sedan, 5-drzwiowy Hatchback i Kombi łączą komfort, elegancja i funkcjonalność. Niemieckie Towarzystwo Nadzoru Technicznego GTÜ sklasyfikowało Fiata Tipo jako najbardziej bezawaryjny samochód w swojej klasie.

Tylko teraz Fiat TIPO dostępny jest już od 46 900 zł. Nie zwlekaj, ilość samochodów ograniczona!

– Szeroka gama silników do wyboru o mocy od 95 do 120 KM
– Najnowsze systemy bezpieczeństwa w tym sześć poduszek powietrznych, system ABS z EBD i asystent ruszania pod górkę w standardzie
– Możliwość wyposażenia w pakiet ochronny D-Fence, który pomaga chronić i dezynfekować wnętrze pojazdu

Wejdź na salon.fiat.pl i dowiedz się więcej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Podana cena dotyczy Fiata Tipo Sedan 1.4 95 KM z 2020 r. z systemem Start & Stop i oponami przystosowanymi do zwiększonego ciśnienia. Promocja ograniczona w czasie i obowiązuje do 20.12.2020.  Szczegóły na www.fiat.pl. Prezentacja produktu ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz jego wyposażenie mogą się różnić od prezentowanych na zdjęciu. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Fiat Tipo zajmuje pierwsze miejsce w klasie kompaktów (1-3 lata) wśród samochodów osobowych badanych pod względem bezawaryjności w rankingu niemieckiego Towarzystwa Nadzoru Technicznego (GTÜ) z 2020 r. 


Logo

-->